Máme toho spoustu :-)

Quantum dobrých drobností

Jedno pípnutí, dvojí radost - i takový zážitek jsme například na Čokofestu v Českých  Budějovicích účastníkům přinesli. Za koupi čokolády totiž udělali radost nejenom sobě, ale také hospici Anežky České, jemuž šlo z každé platby kartou 20 Kč.

A že bylo z čeho vybírat! Pro dospělé jsme na stánku díky našemu dodavateli měli přichystané opravdové dobroty v podobě makronek, čokobonbonů, dortů a kávy sbírané téměř ve dvoutisícové nadmořské výšce. Káva byla připravována třeba v měděné džezvě na horkém písku, v porcelánovém dripu či french pressu.

Čokofest nebyla ojedinělá akce, kdy jsme jednak učili klienty správně platit kartou díky našemu mPOSu a jednak přispívali tam, kde je to potřeba. Například na festivalu sportu v Plzni jsme podpořili akci No limits Himalaya, která měla za cíl uskutečnit výpravu do Himaláj s člověkem na vozíku.

 

Quantum dobrých věcí

Česká spořitelna působí na mnoha místech České republiky, ať už jako poskytovatel služeb, nebo jako jeden z největších zaměstnavatelů u nás. Díky tomu můžeme podporovat dobré věci v různých koutech země. Ať už prostřednictvím dobrovolnických aktivit, spoluprací s vysokými školami nebo finanční podporou různým projektům.

Regionální  působnost mají i naše obě nadace. Například Nadace Depositum Bonum disponuje 21 regionálními centry, kde se potkávají učitelé fyziky. Nadace České spořitelny, vědoma si toho, že cesta k finančním prostředkům bývá v regionech obtížná, pomáhá menším neziskovkám prostřednictvím projektů oblastních poboček banky. Nadace ČS navíc vypisuje grantový program pro celou ČR.

Mapa všech CSR projektů najdete zde.

Created by studio loudmark