Melinda

Darování jednoduše a rychle prostřednictvím mobilní aplikace. To je naše dárcovská aplikace Melinda, s níž pomáháme dobrým věcem. I jedním prstem pohneme světem.

Aplikace nabízí našim klientům jednoduchý způsob, jak přispívat potřebným. Žádá si málo – chytrý telefon, účet u naší banky a placení kartou. Oplátkou nabízí mnohé, protože radost s ní můžete udělat postupně desítkám, stovkám a jednou třeba i tisícům bytostí v nouzi. Aplikaci můžete stáhnout pro Android i iOs.

Jedním prstem pohneme světem
Na které dobročinné projekty a v jaké výši budete přispívat, si sami snadno nastavíte přímo v aplikaci. Pár kliknutími si vyberete míru zaokrouhlení plateb kartou i měsíční limit štědrosti. Při každé platbě kartou pak vlastně posíláte pár drobných ve prospěch dobré věci – jako byste nechávali spropitné.

Darovat lze i jednorázově
Příspěvky z Melindy získává v plné výši projekt, kterému jste je věnovali, a navíc jsou daňově uznatelné. Měsíčně takto můžete věnovat až 10 tis. Kč. Na výběr máte vždy zhruba desítku různých projektů. Nové se v aplikaci objeví vždy ve chvíli, kdy některý ze současných získá kýženou finanční podporu. Navrhnout další můžete navíc i vy sami.

V každém z nás se schovává alespoň kousek filantropa a k jeho probuzení může stačit i jen maličká pomoc. Například to, že v tom nebudeme sami. Staňte se i vy fanouškem.